برای خنده

پدر خسیس

یه بار بچه ای از پدر خسیسش 10 هزار تومان پول خواست. پدر گفت : چی؟نه هزار؟هشت هزارو می خوای چی کار؟تو هفت هزارم زیادته چه برسه به شش هزار!بابام به من پنج هزار نداده که حالا من به تو چهار هزار بدم. حالا سه هزارو می خوای چی کار؟دو هزار کافیه؟بیا این هزار تومنو بگیر.بچه می شماره می بینه پانصد تومنه!!!

در کلاس ریاضی

معلم:ناصر اگر حمید 5 تا مداد داشته باشدو 3 تای آن را به رضا بدهد چند تا مداد برایش باقی می ماند؟ناصر:آقا اجازه!ما حمید را نمی شناسیم و کاری هم به کارش نداریم.

نصف پرتقال

معلم ریاضی از دانش آموزش پرسید:اگر مادرت بگوید نصف پرتقال را می خواهی یا هشت شانزدهم کدامش را انتخاب می کنی؟دانش آموز پاسخ داد:نصف پرتقال را!معلم گفت:مگر نمی دانی  نصف پرتقال با هشت شانزدهم آن یکی است؟دانش آموز جواب داد:چرا آقا می دانیم ولی پرتقالی که 16 تکه شده باشد دیگر قابل خوردن نیست!!!!

محبت

شاگرد:آقای معلم ... شمارا به خدا یواش تر بزنید!آخه چرا می زنید؟ معلم:پسرم تو متوجه نیستی من دارم به تو محبت می کنم.شاگرد:پس امیدوارم روزی محبت های شمارا جبران کنم!!!!

دعوا

روزی اسبی با خری دعوامی کند.خر می رود و در خانه ی زاسب می نویسد:اسب خر است.!!!!

قرص اکس

یه روز یه گنجیشکه قرص اکس می خوره به جای جیک جیک می گه جیکس جیکس!!..

آسانسور

چند نفر سوار آسانسور می شن وقتی آسانسور حرکت می کنه یکی از اونا می گه: برای سلامتی آقای راننده صلوات!!!

 شنا

به یکی میگن اگه آب نبود چی می شد؟میگه: نمی تونستیم شنا یاد بگیریم بعد غرق می شدیم!!!!

بنفش چه رنگیه؟

از یکی می پرسن بنفش چه رنگیه؟میگه:قرمز دیدی؟!آبیش!....

آبشار

یه آبشار رژیم می گیره تف می شه!!!!!

 

شعر طنز

سیگار

صد بار نصیحت نمودم تورا ××× سیگار نکش جان بابا  ××× گوش ندادی و کشیدی  حال ببین از دهر چه دیدی ××× هیکلت شده مثال نی قلیان ×××رفتی و شدی قاطی مرغان

 منبع:کتاب خنده بازار

/ 3 نظر / 20 بازدید

خیلی خنده دار بود.

پایگاه خبری سبد نیوز (www.s‌a‌b‌a‌d‌n‌e‌w‌s.com)

ای بی خبر بکوش که صاحب خبر شوی پایگاه خبری سبد نیوز پس از ماه ها تحقیقات آکادمیک و میدانی به این نتیجه رسید که تنها در سه حوزه فرهنگ و هنر ، اقتصاد و فن آوری اطلاعات اخبار و رویدادهای گوناگون را از ده ها خبرگزاری ، روزنامه ها، سایت ، شبکه های ماهواره ای و... جمع آوری کند و در بخش ها و زیر مجموعه های تخصصی در اختیار علاقمندان بگذارد. چناچه شما نیز همچون هزاران کاربر دیگر دغدغه هایی از جنس هنری ، اقتصادی و یا آی تی دارید با ما همراه شوید و در صورت تمایل می توانید آخرین اخبار این پایگاه را در سایت و یا وبلاگ خود داشته باشید، کد اخبار سبد نیوز را از آدرس زیر در وبلاگ خود کپی کنید: http://w‌w‌w‌.s‌a‌b‌a‌d‌n‌e‌w‌s.c‌o‌m/links.php با تشکر پایگاه خبری سبد نیوز w‌w‌w‌.s‌a‌b‌a‌d‌n‌e‌w‌s.‌c‌o‌m i‌n‌f‌o‌@‌s‌a‌b‌a‌d‌n‌e‌w‌s‌.‌c‌o‌m